Наказ від 27.07.1998 № 226 «Про затвердження Тимчасових галузевих уніфікованих стандартів … допомоги дорослому населенню…»

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

N 226            27.07.1998

Про затвердження Тимчасових галузевих уніфікованих стандартів медичних технологій діагностично-лікувального процесу стаціонарної допомоги дорослому населенню в лікувально-профілактичних закладах України та Тимчасових стандартів обсягів діагностичних досліджень, лікувальних заходів та критерії якості лікування дітей.   

На виконання доручення Президента України від 4 березня 1998 року N 1-14/147 за результатами підсумкової колегії Міністерства охорони здоров’я України 17 лютого 1998 р., з метою уніфікації вимог до обсягів і якості медичної допомоги в лікувально-профілактичних закладах України

наказую:

1. Затвердити «Тимчасові галузеві уніфіковані стандарти медичних технологій діагностично-лікувального процесу стаціонарної допомоги дорослому населенню в лікувально-профілактичних закладах України».

2. Затвердити «Тимчасові стандарти обсягів діагностичних досліджень, лікувальних заходів та критерії якості лікування дітей» (стандарти відсутні).

3. Затвердити методичні рекомендації «Використання тимчасових галузевих медичних стандартів стаціонарної допомоги дорослому та дитячому населенню в лікувально-профілактичних закладах України».

4. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити:

4.1. з 01.01.99 р. впровадження в діяльність закладів охорони здоров’я «Тимчасових галузевих уніфікованих стандартів медичних технологій діагностично-лікувального процесу стаціонарної допомоги дорослому населенню в лікувально-профілактичних закладах України» та «Тимчасових стандартів обсягів діагностичних досліджень, лікувальних заходів та критерії якості лікування дітей» для оцінки обсягу і якості медичної допомоги, що надається населенню;

4.2. щорічно, до 1 жовтня, направляти до Українського інституту громадського здоров’я пропозиції для внесення змін і доповнень до «Тимчасових галузевих уніфікованих стандартів медичних технологій діагностично-лікувального процесу стаціонарної допомоги дорослому населенню в лікувально-профілактичних закладах України» та «Тимчасових стандартів обсягів діагностичних досліджень, лікувальних заходів та критерії якості лікування дітей».

5. Українському інституту громадського здоров’я (Пономаренку В. М.) до 1 лютого наступного за звітним роком подавати до МОЗ України узгоджені пропозиції щодо внесення змін до затверджених цим наказом стандартів.

6. Головним спеціалістам МОЗ України приймати участь у щорічному перегляді та підготовці пропозицій, які подаються в Український інститут громадського здоров’я по внесенню змін для удосконалення «Тимчасових галузевих уніфікованих стандартів медичних технологій діагностично-лікувального процесу стаціонарної допомоги дорослому населенню в лікувально-профілактичних закладах України» та «Тимчасових стандартів обсягів діагностичних, лікувальних заходів та критерії якості лікування дітей».

7. Контроль за виконанням наказу покласти на Першого заступника Міністра Богатирьову Р. В.

 

Міністр                                                                                                                    А.М.Сердюк

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *